Rezervace ubytování | Penzion Chalupa Vyškov

Rezervace ubytování

Pokud jste se rozhodli u nás ubytovat, moc nás to těší a děkujeme Vám. Rezervace lze provést telefonicky nebo prostřednictvím formuláře zde. Rezervaci Vám co nejdříve telefonicky nebo e-mailem potvrdíme podle dostupných kapacit. Až zpětným potvrzením je rezervace závazná.

Položky označené symbolem * jsou povinné.

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány na stránce Ochrana osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Vážení hosté,

penzion Chalupa je od 16.8.2023 dočasně uzavřen. Rádi vás opět přivítáme od 6.9.2023.

Domácí mazlíčci v penzionu

Zvířata máme rádi, a proto je i psům vstup povolen. To ovšem za předpokladu, že pes nebude rušit ostatní návštěvníky penzionu. Prosím, návštěvu Vašeho mazlíčka hlaste předem.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete na stránce Ochrana osobních údajů.