Translate to en Translate to pl Translate to de
free wi-fi
24.01.2022 15:58
Svátek má Milena
Restaurace Penzion Catering

Restaurace Chalupa

je od 30. září do 20. října 2019

kvůli rekonstrukci uzavřena.


Více info

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

 

Získali jsme ocenění! 

 

Restaurace a ubytování Vyškov


Vítejte na stránkách penzionu a restaurace CHALUPA U MĚSTSKÉ BRÁNY ve Vyškově. Nabízíme kvalitní ubytování hotelového typu s restaurací v poklidném prostředí vyškovského náměstí. Orientujeme se i na gastronomické služby a rauty. Oblasti služeb – hostinské činnosti a ubytování se věnujeme více než 20 let.

Poloha penzionu a restaurace

Penzion a restaurace CHALUPA U MĚSTSKÉ BRÁNY se nachází v samotném centru města Vyškov. Jako jediní nabízíme ubytování ve Vyškově přímo v pěší zóně Masarykova náměstí a zároveň ve strategické blízkosti dálnice a klíčových bodů města.

V bezprostředním sousedství našeho penzionu se nacházejí instituce veřejné zprávy a zábavní centra nejen pro rodiny s dětmi (dinopark, letecké muzeum, kino). Naši hosté a klienti často oceňují možnost parkování na vlastním parkovišti v centru Vyškova.

Historická souvislost

Název penzionu a restaurace CHALUPA U MĚSTSKÉ BRÁNY má své historické kořeny. Ve středověku byl Vyškov kvůli ochraně před nepřáteli obehnán hradbami a vstup do města zajišťovaly tři brány. Tehdejší hostinec, předchůdce naší dnešní restaurace s ubytováním, stál v těsné blízkosti jedné z městských bran – brány Kroměřížské

Zbytky vyškovských hradeb jsou tu k vidění dodnes. Jsou vysoké 3 až 6 m, síla zdiva dosahuje zhruba 155 cm. Vzácný pozůstatek opevnění pochází ze 14. století.

Ubytování v penzionu Vyškov a služby v pohostinství jsou díky našemu individuálnímu přístupu, na kterém si zakládáme, vhodné pro veškerou klientelu

Kdo jsou naši klienti?

Rodiny s dětmi, které oceňují ubytování ve středu města v blízkosti zábavních a kulturních atrakcí (dinopark). Bez problému se přizpůsobíme speciálním požadavkům a Vám a Vašim dětem zajistíme co nejpříjemnější pobyt. (dětská postýlka, židlička)

Orientujeme se také na firemní klientelu. Garantujeme komplexní precizní servis a zároveň domácí zázemí na služebních cestách. Našim klientům vycházíme vstříc a jsme otevření Vašim individuálním přáním a potřebám.

virtuální prohlídka virtuální prohlídka
penzion chalupa
ubytováni vyskov
catering
restaurace vyskov


rodinné pasy rodinné pasy rodinné pasy dino menu vyškov
Chalupa U městské brány v Vyškově hodnocení

GDPR.

TATO STRÁNKA V RÁMCI POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB VYUŽÍVÁ COOKIES, POKRAČOVÁNÍM V NÁVŠTĚVĚ STRÁNKY SOUHLASÍTE S JEJICH POUŽÍVÁNÍM. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE.