Translate to en Translate to pl Translate to de
free wi-fi
24.01.2022 15:33
Svátek má Milena
Restaurace Penzion Catering

Restaurace Chalupa

je od 30. září do 20. října 2019

kvůli rekonstrukci uzavřena.


Více info

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

 

Získali jsme ocenění! 

 

Napsali o nás


Těší nás, že díky pozitivním referencím jsme ve Vyškově vyhledáváni nejen našimi hosty, ale i médii. Objektivní hodnocení nás potěší a zároveň inspiruje ke zkvalitňování našich dlouholetých služeb v oblasti gastronomie, ubytování a cateringu. Ukázky článků:

Dobrodružná výprava do druhohor a ubytování ve Vyškově


K cestování do dávných dob, kdy se po Zemi proháněli dinosauři, nemusíte nikde shánět stroj času. Stačí se vypravit do Vyškova u Brna nebo do Ostravy. Zábavný Dinopark Vyškovje určen především pro rodiny s dětmi. Na návštěvníky tu čekají modely zvířat z druhohorního období v životních velikostech. Některé jsou statické, jiné robotické či pohyblivé, ale všechny jsou ozvučené a vypadají jako živé. Například zdejší dravý Tyrannosaurus rex dorostl do délky 8 metrů a na hosty parku shlíží z výšky úctyhodných čtyř metrů. Součástí parku je třeba i 3D kino, naučná stezka a dětské paleontologické hřiště, kde se děti pod dohledem učí základům paleontologické práce. Děti však ve Vyškově mohou obdivovat i zvířata žijící v dnešní době. Zdejší Zoo park Vyškov se zaměřuje především na chov domácích a hospodářských zvířat, v součastnosti jich tu má svůj domov 560. Dospělí i děti se můžou jít vyřádit i do vyškovského aquaparku, který je krytý i venkovní, takže počasí nikoho nemůže nepříjemně překvapit. V samém centru města Vyškova se mohou turisté ubytovat v penzionu a restauraci Chalupa U Městské brány. Zdejší kvalitní restaurace nabízí česká a moravská jídla a posezení na letní zahrádce. Nekuřácký a kuřácký prostor od sebe odděluje zeď. Svou širokou nabídkou služeb zde vycházejí vstříc i rodinám s dětmi. Nedaleko odtud je dinopark, aquapark a zoopark. Celý článek zde.

Penzion a restaurace Chalupa Vyškov je v první desítce Nominace na penzion roku 2010

O titul PENZION ROKU se ucházejí ubytovací zařízení z celé České republiky. Nominační fáze soutěže vyhlášené společností FTonline s.r.o. a Asociací hotelů a restaurací ČR (AHR ČR) probíhá od 1. května do 31. srpna 2010. Do bojů o ceny za desítky tisíc korun mohou svůj oblíbený penzion poslat jeho návštěvníci. Finalisté tohoto prestižního klání ubytovacích zařízení budou známi začátkem září. Své zástupce nejoblíbenějších ubytovacích zařízení vyslali do bojů jak Morava, tak i Čechy. V první desítce je zatím tento souboj dvou našich územních celků vyrovnaný. Z jihomoravského kraje se v průběžném hodnocení objevily tyto penziony: Chalupa u městské brány a čtyři další moravské penziony. Z Čech se v žebříčku oblíbených penzionů vyskytují zástupci nejrůznějších krajů a tradičních rekreačních oblastí: za plzeňský je ve hře Penzion Český les a za karlovarský Penzion Pod komínem. Lidem se však líbí i na jihu republiky, v šumavském Penzionu Lipka či na východě, v Chalupě Dolní Morava. Desítku uzavírá Penzion UKO z libereckého kraje.
Průběžné výsledky.

Test restaurací MF DNES

Chalupa U Městské brány, Vyškov


známka testu: 2,4 Jídlo pro děti: nenabízejí, poloviční porci účtují za 70 % ceny. Do restaurace v centru města jsme zašli, protože hospoda u zoologické zahrady byla zavřená. A udělali jsme dobře. Našli jsme tu příjemné prostředí (kuřáci mají svoji vlastní místnost), výborný personál (obsluhoval i majitel podniku) a levná a chutná jídla. Dojem kazil jídelní lístek plný chyb a nesmyslných názvů. Pro úplně malé děti to tu není, židlička chybí. Ochutnali jsme: moravské tagliatelle s kuřecím masem za 89 Kč. Chutnaly výborně, Matěj snědl všechno, na talíři zbyla jen zeleninová obloha s pomerančem (proč taková kombinace?). Selské kuře se smaženými brambory (z poledního menu za 65 korun i s polévkou) není pečené, jak jsme si podle názvu mysleli, ale jsou to kousky masa se zeleninou, jídlo je dobré. Dospělým chutnalo i další jídlo z poledního menu - zvěřinová sekaná.

NÁZOR MF DNES: Levné a přitom chutné.

Chalupa U městské brány v Vyškově hodnocení

GDPR.

TATO STRÁNKA V RÁMCI POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB VYUŽÍVÁ COOKIES, POKRAČOVÁNÍM V NÁVŠTĚVĚ STRÁNKY SOUHLASÍTE S JEJICH POUŽÍVÁNÍM. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE.