Translate to en Translate to pl Translate to de
free wi-fi
09.07.2020 19:41
Svátek má Drahoslava
Restaurace Penzion Catering

Restaurace Chalupa

je od 30. září do 20. října 2019

kvůli rekonstrukci uzavřena.


Více info

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

 

Získali jsme ocenění! 

 

Ve dnech 2. a 3. dubna jsme navštívili 14 restaurací v místech, která navštěvují rodiče s dětmi - v blízkosti zoologických zahrad a akvaparků. Zmapovali jsme i několik motorestů na dálnici D1. Restaurace hodnotil pětičlenný tým: dva profesionálové - šéf Pražského kulinářského institutu Roman Vaněk a gastronomický poradce Dalibor Navrátil, jejich děti - desetiletá Tereza Vaňková a jedenáctiletý Matěj Navrátil - a redaktorka MF DNES. Útratu hradila redakce MF DNES. Soustředili jsme se pouze na jídla pro děti. Hodnotili jsme nabídku, prostředí, obsluhu a několik jídel z dětské nabídky.

Hledali jsme odpovědi hlavně na tyto otázky:

Nabídka: Co nabízejí dětským návštěvníkům k jídlu? Jsou pokrmy vhodné a přijatelné pro děti? Nejsou jídla přizpůsobena dětem jen velikostí, ale i skladbou? Nabízejí něco jiného než smažená jídla a hranolky s kečupem? Připraví nám pro děti i něco na přání (třeba krupicovou kaši nebo těstoviny s mákem či kakaem)? Jedničku dostal podnik, kde nabízeli dětská jídla nesmažená, nápaditá a přizpůsobená dětem.

Prostředí: Kouří se tu? Je tu čistý vzduch? Neobtěžuje pach z kuchyně? Mají tu koutek na hraní nebo nabízejí nějakou možnost, jak dítě zabavit (pastelky, papíry...)? Můžeme sem přijít s malým dítětem v kočárku? Ohřejí nám na požádání dětskou stravu v lahvičce? Mají tu dětskou židličku? Jedničku dostala restaurace, kde bylo dětem i dospělým příjemně, kde se nekouřilo, kam by se dalo přijet i s kočárkem.

Obsluha: Jak rychle nás číšník či servírka obslouží? Dokáže poradit a vysvětlit, z čeho se pokrm skládá? Nezapomene na nic, nepřinese něco jiného, než jsme si objednali? Jedničku jsme dali podniku, kde k bezchybného a rychlému servisu dokázali přidat ještě úsměv a vlídné jednání.

Jídlo: Děti si samy vybraly z nabídky jídlo, na které měly chuť, ochutnaly ho a oznámkovaly jako ve škole. Dospělí posuzovali nejen chuť, ale i nápad a provedení.

Známku testu tvoří:
Nabídka 20 %, prostředí 10 %, obsluha 10 %, chuť jídla z pohledu dětí 30 %, kvalita pokrmu z pohledu profesionálů 30 %.


Další poděkování a ocenění:

Penzion Penzion Penzion

Chalupa U městské brány v Vyškově hodnocení

GDPR.

TATO STRÁNKA V RÁMCI POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB VYUŽÍVÁ COOKIES, POKRAČOVÁNÍM V NÁVŠTĚVĚ STRÁNKY SOUHLASÍTE S JEJICH POUŽÍVÁNÍM. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE.